🔸Розвінчуємо 10 міфів догляду за шкірою🔸

⭐️1. Жирну шкіру не потрібно зволожувати, а суху шкіру – глибоко очущувати.
Насправді жирна шкіра виробляє в великій кількості не воду, а підшкірний жир. Коли відсутнє зволоження, то жир продукується в великий кількості і ще більше забиває пори. Суха шкіра ж брудниться так само як інша, і тому для неї очищення має бути таке саме, як і для іншого типу шкіри. Але для очищення потрібно обирати м’які засоби «для всіх типів шкіри».
⭐️2. Чим раніше почати користуватися кремом від зморшок, тим раніше вони з’являться.
Насправді зморшки не з’являться від кремів не по віку, це просто не потрібна трата грошей. А от профілактика зморшок потрібна, при дуже сухій шкірі вони з’являються раніше.
⭐️3. Користуватись декоративною косметикою – шкідливо.
Цей міф ще з давніх років, коли косметика була гіршої якості. На даний час натуральні косметичні засоби навпаки захищають шкіри від шкідливого впливу навколишнього середовища.
⭐️4. Краще не користуватись кремами, використовувати воду при вмиванні.
Звісно можна користуватись і просто водою і засобами тільки з екстрактами трав. Але натуральні продукти часто викликають алергічні реакції, а від води не багато користі. Сучасна косметологія пішла настільки далеко, що при постійному користуванні кремами, сироватками та засобами для вмивання ефект зволоження, живлення шкіри відчутно помітний, і відкладає старіння шкіри на довгий час.
⭐️5. Одним засобом вмиватись і знімати макіяж.
В засобах для вмивання і зняття макіяжу різні інгрідєнти, тому косметологи рекомендують використовувати різні засоби. Тому потрібно спочатку змивати макіяж молочком або очищати водою, а потім вмиватися пінкою, мусом або гелем.
⭐️6. Сироватки – це маркетинговий хід косметичних компаній.
Деякі жінки підозріло ставляться до сироваток: навіщо потрібна маленька і при цьому дорога пляшечка, якщо вже є крем для обличчя? Все просто: сироватка відрізняється більш активними інгредієнтами і – часто – більш спрямованою дією. Якщо крем, грубо кажучи, це туалетна вода, то сироватка – духи. Для базового догляду досить одного крему, але більш складний і глибокий догляд завжди задіює сироватку.
⭐️7. Кожна дівчина повинна ходити до косметолога.
Зовсім не обов’язково: якщо немає необхідності в регулярних чистках, то можна обійтися хорошим домашнім доглядом. Потрібно тільки не забувати робити маски (зволожуючі 1-2 рази в тиждень, очищуючі – 1-2 рази в тиждень, плюс, в ідеалі, тонізуючу і поживну), як слід очищувати шкіру, використовувати крем і сироватку, і, найголовніше, робити це КОЖЕН ДЕНЬ, вранці і ввечері.
⭐️8. Можна обійтися без крему для шкіри навколо очей, досить маститися звичайним кремом.
Треба розуміти, що крем для шкіри навколо очей проходить офтальмологічну перевірку і відрізняється від крему для обличчя цілями і засобами – наприклад, в ньому природним чином немає інгредієнтів, спрямованих на звуження пор, але є, скажімо, такі, які борються з темними колами під очима. Важливо також наносити крем для шкіри навколо очей правильно: а саме, по орбітальної кістки, а не на всю шкіру повік, інакше очі можуть набрякати.
⭐️9.Якщо у людини смаглява шкіра, що не згорає на сонці, ій не потрібні сонцезахисні засоби.
Смаглява шкіра не застрахована від сонячного опіку, так що сонцезахисний крем при перебуванні на агресивному сонце необхідний кожному.
⭐️10. Спирт і силікони – вороги людства.
Спирти шкідливі далеко не всі: вони бувають різні (багато – рослинного походження), і слово alcohol на банці з тоніком не означає, що туди налили пляшку борної кислоти. Шкода силіконів (синтетичних жирів) і парабенів (штучних консервантів) теж досить відносний: дослідники досі сперечаються на цю тему між собою і з важливими закладами охорони інстанціями.

Leave a reply