Педіатр – це перший лікар в житті кожної дитини. Здоров’я і життя маленької людини з моменту його народження і до 18 років є першорядною турботою педіатра. Тому вибір педіатра для вашої дитини повинен відбуватися відповідально.

Всі досягнення медичної науки втілюють в життя лікарі. Педіатри на практиці здійснюють контроль гармонійного розвитку дітей.

При первинному огляді здорових дітей до року лікар оцінює фізичний розвиток дитини(вага, зріст), дає рекомендації по догляду за дитиною, харчуванню тощо.

Хворим дітям після огляду призначаються, при потребі, додаткові методи обстеження і визначається тактика лікування.

Зараз є актуальним питання відвідування дітьми спортивних гуртків та секцій, тому створена послуга, як допуск дитини до занять спортом за станом здоров’я є також актуальною. Дитині виміряють тиск, пульс в стані спокою та після фізичного навантаження, зроблять ЕКГ і УЗД серця і на завершення – консультація кардіолога, який визначить, чи дозволено займатися спортом і яким.

У клініці є можливість зробити УЗ-дослідження на апараті експертного класу. За допомогою такого апарату можна обстежити дитину з народження і діагностувати паталогію всіх органів і систем дитячого організму.

Люди говорять: «Головне, щоб дитина не хворіла». Ми, лікарі центру «Ліана», зробимо все для того, щоб Ваша дитина не хворіла і швидко одужувала.

Стельмах Валентина Миколаївна
лікар-педіатр I категорії

Leave a reply