В першу чергу, слід зробити застереження, що для осіб з генетично жирною шкірою ймовірність повторного загострення так чи інакше існує. При такій ситуації боротьба з висипаннями або контроль над тим, щоб вони не загострилися буде протягом всього життя.
Так що ж може привести до рецидиву акне:
⠀
1⃣ ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД.
Як тільки ви його закидаєте, починаєте використовувати не підходять вашій шкірі кошти, часто підсушують дерматологічних кремів, то шкіра неодмінно відреагує.
⠀
2⃣ ВЖИВАННЯ МОЛОКА
Молочна продукція викликає бродіння і, як наслідок, зростання бактерій в кишечнику, далі дисбаланс в організмі, який так само відображається на обличчі.
3⃣ солодкого і мучного.
Чи помічали, як тільки ви починаєте налягати на цукерки, тістечка, булочки, хліб – висипання повертаються. Продукти цих груп – джерело простих вуглеводів, вони викликають збільшення концентрації інсуліну і андрогенів в організмі, що в свою чергу призводить до підвищення вироблення шкірного сала.
⠀
4⃣ НАДМІРНЕ ВИКОРИСТАННЯ ДЕКОРАТИВНОЇ КОСМЕТИКИ І щільну тональну крем ЗАСОБІВ. Практично вся косметика комедогенних, тому захоплюватися не варто. І обов’язково ретельне 2х етапне очищення шкіри після макіяжу!
⠀
5⃣ СПОСІБ ЖИТТЯ
Часте споживання фаст-фуду, жирної їжі, куріння, прийом алкоголю – все це навіть на раніше здоровій шкірі відобразиться
6⃣ зневаги регулярні перевірки АНАЛІЗІВ КРОВІ
Якщо причина акне гормональна, то мало пройти курс лікування. Необхідно так само раз в 6 міс здавати загальний аналіз крові, біохімію крові і гормони для моніторингу змін.
⠀
7⃣САМОЛІКУВАННЯ
І відмова від профілактичних чисток обличчя. Самодавленіе прищів призведе до поглиблення і поширення запалення. Як наслідок, рецидив. Краще періодично відвідувати косметолога і проводити проф.чістку особи з протизапальною терапією.
⠀
8⃣ НЕРВОВІ СТРЕСИ
І в підсумку поганий сон – також викликають загострення висипань. Вчіться справлятися зі стресами, використовуйте заспокійливі лікарські засоби.
Хочете щоб шкіра залишалася здоровою – не забувайте про неї.