В першу чергу, слід зробити застереження, що для осіб з генетично жирною шкірою ймовірність повторного загострення так чи інакше існує. При такій ситуації боротьба з висипаннями або контроль над тим, щоб вони не загострилися буде протягом всього життя.

Так що ж може привести до рецидиву акне:

1⃣ ДОМАШНІЙ ДОГЛЯД.
Як тільки ви його закидаєте, починаєте використовувати не підходять вашій шкірі кошти, часто підсушують дерматологічних кремів, то шкіра неодмінно відреагує.

2⃣ ВЖИВАННЯ МОЛОКА
Молочна продукція викликає бродіння і, як наслідок, зростання бактерій в кишечнику, далі дисбаланс в організмі, який так само відображається на обличчі.

3⃣ солодкого і мучного.
Чи помічали, як тільки ви починаєте налягати на цукерки, тістечка, булочки, хліб – висипання повертаються. Продукти цих груп – джерело простих вуглеводів, вони викликають збільшення концентрації інсуліну і андрогенів в організмі, що в свою чергу призводить до підвищення вироблення шкірного сала.

4⃣ НАДМІРНЕ ВИКОРИСТАННЯ ДЕКОРАТИВНОЇ КОСМЕТИКИ І щільну тональну крем ЗАСОБІВ. Практично вся косметика комедогенних, тому захоплюватися не варто. І обов’язково ретельне 2х етапне очищення шкіри після макіяжу!

5⃣ СПОСІБ ЖИТТЯ
Часте споживання фаст-фуду, жирної їжі, куріння, прийом алкоголю – все це навіть на раніше здоровій шкірі відобразиться

6⃣ зневаги регулярні перевірки АНАЛІЗІВ КРОВІ
Якщо причина акне гормональна, то мало пройти курс лікування. Необхідно так само раз в 6 міс здавати загальний аналіз крові, біохімію крові і гормони для моніторингу змін.

7⃣САМОЛІКУВАННЯ
І відмова від профілактичних чисток обличчя. Самодавленіе прищів призведе до поглиблення і поширення запалення. Як наслідок, рецидив. Краще періодично відвідувати косметолога і проводити проф.чістку особи з протизапальною терапією.

8⃣ НЕРВОВІ СТРЕСИ
І в підсумку поганий сон – також викликають загострення висипань. Вчіться справлятися зі стресами, використовуйте заспокійливі лікарські засоби.

Хочете щоб шкіра залишалася здоровою – не забувайте про неї.

Leave a reply